Duurzame dinsdag #20

Kom naar de tentoonstelling over monumenten verduurzamen
Tot en met vrijdag 20 juni is er een tentoonstelling over het verduurzamen van monumenten. Hoe doe je dat, terwijl je de materialen en het uiterlijk zoveel mogelijk hetzelfde houdt? Lees hier waar en wanneer je langs kunt komen.
Vraag klimaatsubsidie aan voor 30 juni
Je kunt al een tijdje subsidie aanvragen voor groen. Denk aan het aanbrengen van groene daken of groene muren. Of bijvoorbeeld het verwijderen van tegels uit je tuin. De periode van deze subsidie is nu bijna afgelopen. Wil je dus aan de slag? Vraag de subsidie dan aan voor 30 juni.
Veel interesse voor isolatiesubsidie Nij Begun
Sinds dinsdag 3 juni, kun je de isolatiesubsidie Nij Begun aanvragen voor het werk dat al gedaan is tussen 25 april 2023 en 2 juni 2025. In de eerste dagen dat dit kon, kwamen er al veel telefoontjes, mails en aanvragen binnen.
Vraag een buurtmoestuin aan
Wil je graag een moestuin, maar heb je zelf geen tuin? Als je buren het ook willen, kunnen jullie in overleg met de gemeente een moestuin aanleggen. Ergens in de buurt op een openbaar grasveld of plantsoen. Lees meer over de buurtmoestuin.











