25 euro korting op een regenton
Voor het 10e jaar achtereen krijgen inwoners van de gemeente 25 euro korting op een regenton naar keuze.

Iedere tuin een ton!
Het voorjaar is een goed moment om een regenton aan te schaffen. Inwoners van de gemeente Groningen profiteren vanaf 18 april van een gemeentelijke actie en ontvangen € 25 korting op een ton naar keuze. De korting wordt direct verrekend bij de kassa. Met deze actie stimuleert de gemeente nu al voor het 10e jaar het gebruik van regenwater.
Regenwater opvangen in een regenton is goed voor je tuin, je huis én het klimaat. Je gebruikt geen kostbaar leidingwater en hebt altijd een voorraad water voor je tuinplanten als het even niet regent. Het is gratis en kalkvrij, dus ook zeer geschikt voor het ramen lappen. Bovendien komt dit water niet in het riool terecht en help je wateroverlast te voorkomen. Daarom: iedere tuin een ton!
De afgelopen jaren hebben enkele duizenden inwoners van Groningen een regenton met korting gekocht. Profiteer ook van deze actie! Download hier de bon voor 25 euro korting, print hem uit en neem hem mee naar de winkel. Je vindt de bon ook bij de klantenservice van deelnemende winkels. De korting is geldig tot 1 december 2025.
Deelnemende winkels
Groningen: Bauhaus, Gamma, Hornbach, Karwei, Praxis, De Stadsakker, Tuinmaak, Welkoop, Wildkamp, Wovar
Haren: Tuincentrum Tubantia
Middelbert: T & J Martens
Meeden: H. Meisner
Installatiestress? Geen nood: een regenton installeren is niet moeilijk. Lees hier hoe je dat doet. En woon je in Beijum? Dan kun je gebruik maken van de gratis installatieservice van energieteam De Werkbeij! Stuur hiervoor een mail naar werkbeij@beijum.nl.
25 euro korting op een regenton
Tot en met 1 december 2025